Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (2024)

Agnieszka Świątkowska Redaktor Online w Fakt.pl

Data utworzenia:

Kilka tygodni po powrocie ze Szwecji, gdzie odbywała się tegoroczna Eurowizja, Luna zapragnęła sporych zmian w swoim wyglądzie. 24-letnia wokalistka zaszalała u fryzjera. Metamorfoza jest widoczna gołym okiem. Jak Luna prezentuje się w kompletnie nowym uczesaniu?

Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (2) 4 Zobacz zdjęcia

Luna praktycznie z dnia na dzień zyskała ogólnopolską, a następnie Europejską sławę. To ona reprezentowała Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. W szwedzkim Malmö, gdzie odbywał się konkurs, zaśpiewała swój utwór "The Tower". 24-latka zaprezentowała się na scenie 7 maja, podczas pierwszego półfinału. Niestety nie udało jej się awansować do kolejnego etapu konkursu i nie pojawiła się więcej na eurowizyjnej scenie.

Luna przeszła metamorfozę

Występem na Eurowizji Luna spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Nie żałowała, że nie udało jej się awansować do finału, choć niedosyt był. Zamiast smutku wokalistka czuła jednak wdzięczność za przygodę życia oraz możliwość nawiązania nowych, wartościowych znajomości. Zapowiedziała także swoim fanom, że ze Szwecji wraca naładowana pozytywną energią, motywacją do pracy i głową pełną nowych pomysłów.

Zanim jednak Luna zaprezentowała fanom swoja nową muzyczną twórczość, postanowiła odświeżyć swój wygląd. 24-latka przeszła sporą metamorfozę. Po długich włosach, które można było obserwować kilka tygodni temu na scenie w Malmö, nie ma już śladu.

Luna zdecydowała się na ostre cięcie i znacznie skróciła swoje kosmyki. Teraz platynowe blond włosy sięgają jej przed ramiona. Jak się prezentuje? Zobaczcie w naszej galerii poniżej i oceńcie sami! Trzeba przyznać, że nowe uczesanie dodało Lunie jeszcze większego pazura i charakteru.

Zobacz także

Luna wróciła z Eurowizji. Popłakała się na lotnisku jak mała dziewczynka. Co ją tak wzruszyło? [ZDJĘCIA]
Wydało się, które dokładnie miejsce zajęła Luna na Eurowizji. Jest gorzej, niż przypuszczano

Luna zalewa się łzami! Co się stało piosenkarce?

Doda ostro o Eurowizji. "Przegrywamy hejtem, nienawiścią..."

Oburzające zachowanie za kulisami Eurowizji. Luna wyjawia, co działo się poza kamerami

/4

Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (5)

musicofluna / Instagram

Luna przeszła metamorfozę.

/4

Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (6)

musicofluna / Instagram

Zdecydowała się na zmianę fryzury.

/4

Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (7)

musicofluna / Instagram

Po długich włosach nie ma już śladu.

/4

Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (8)

musicofluna / Instagram

Wokalistka zaprezentowała się fanom w krótkim uczesaniu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Tematy: Luna Eurowizja metamorfoza

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie historie znajdziecie tutaj. Napisz list do redakcji: List do redakcji

Nie żyje półfinalistka "Mam Talent". Miała jedynie 32 lata Drobniutka Roksana Węgiel sporo schudła w "Tańca z gwiazdami". Zdradziła, ile teraz waży Widzowie z amfiteatru ocenili festiwal w Opolu. Wspominają Kurskiego! Co za słowa prawdy! "Widziałam cały festiwal w Opolu. Jeden błąd był szczególnie niefortunny..."
Kayah była bliska płaczu na scenie w Opolu. "Nie skarżyłam się, ale..." Nie żyje wybitna aktorka. Izabela Olszewska miała 94 lata Maryla Rodowicz miażdży opolski festiwal. "Niemen się w grobie przewracał" Ekspert był szczerze zaskoczony suknią Hanny Żudziewicz. Tak skomentował brak welonu Nie żyje Jan Szurmiej. Miał 78 lat Miał zostać bożyszczem kobiet, ale nagle zniknął. Dziś zajmuje się czymś bardzo zaskakującym
Szokujące, ile emerytury dostanie Katarzyna Skrzynecka z ZUS Ale ma mięśnie! 56-letnia Beata Ścibakówna nie oszczędza się na siłowni Irena Santor zobaczyła festiwal w Opolu. O Kayah mówi wprost Zwycięzca "Tańca z gwiazdami" cudem uniknął śmierci w płomieniach. Teraz wziął piękny ślub we Włoszech Ciąg dalszy awantury o konie nad Morskim Okiem. Edyta Golec miała dość. Tak reaguje na hejt Klaudia Halejcio zaszalała! Taką imprezę zorganizowała trzyletniej córce
Kolejna afera w Opolu. Muzyk chce przeprosin od Dańca. Padają mocne słowa Prowadził restaurację z Gessler. "Miała wpływ na pewne rzeczy, niekoniecznie dobry" Afront na zakończenie Opola. Tak Cygan i Kukulska tłumaczą brak Frąckowiak [VIDEO] Jacek Cygan chciał rozśmieszyć opolską publiczność. Coś poszło nie tak... "Nie podobało wam się?" Katarzyna Cichopek ujawnia, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach Nie żyje Andrzej Kostenko. Ceniony reżyser i scenarzysta miał 87 lat
Zwycięzca "The Voice Kids" szokuje osobistym wyznaniem. Zdradził, co działo się w jego domu Izabella Krzan odsłoniła ciało. Skąpe bikini na szydełku zrobiła jej mama. Internauta: nie napracowała się Stanisław Sojka z powodu choroby odwoływał koncerty. Teraz pojawił się w Opolu Kubicka pokazała bliznę po cesarce. Tak jej brzuch wygląda po 17 dniach od porodu Córka Szymona Hołowni trafiła do szpitala. "Ela sporo przeszła" Kaźmierska zrobiła awanturę w Paryżu. O co poszło?
Kaźmierscy pilnie potrzebują pieniędzy? Niebywałe, co wystawili na sprzedaż Kolejna afera w Opolu. Menedżer Sławy Przybylskiej oburzony: Prawie ją wywrócił! Skandal Jak mała Natalia Kukulska dowiedziała się o śmierci Anny Jantar? Na lotnisku babcia wyrwała jej z rąk kwiaty Ależ afera w Opolu! Najpierw afront, potem podziękowania Kukulskiej
Luna przeszła metamorfozę po Eurowizji. Jak teraz wygląda? (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Sen. Ignacio Ratke

Last Updated:

Views: 6148

Rating: 4.6 / 5 (76 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Sen. Ignacio Ratke

Birthday: 1999-05-27

Address: Apt. 171 8116 Bailey Via, Roberthaven, GA 58289

Phone: +2585395768220

Job: Lead Liaison

Hobby: Lockpicking, LARPing, Lego building, Lapidary, Macrame, Book restoration, Bodybuilding

Introduction: My name is Sen. Ignacio Ratke, I am a adventurous, zealous, outstanding, agreeable, precious, excited, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.